Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

І семестр 2017р.

Date: 1 червня 2018 о 10:34, Refreshed 1 червня 2018 о 10:59
1 вересня – Свято першого дзвоника.
9 вересня – День фізкультури і спорту по окремому плану, відповідальною за нього була вчитель фізкультури Дячук Л.О.
21 вересня – школа приєдналася до проведення одночасного флеш–мобу під назвою «Дзвін миру», де в нашій школі також пролунав шкільний дзвінок в конкретний час.
22 вересня – інформаційна лінійка про день партизанської слави.
27 вересня – День туризму. Також за окремим планом проходив на території нашої школи. Відповідальною за проведення була вчитель географії Романюк Л.В.
29 вересня –день самоврядування до Дня вчителя. Учні проводили уроки.(перша неділя жовтня – День працівників освіти.)
30 вересня – День пам’яті Бабиного Яру (лінійка –реквієм). (хвилина мовчання).

Жовтень
3 жовтня –в гостях у нашій школі була поетеса із М.Луцька, композитор, співачка Любов Малевич.
Також саме в цей день збирали картоплю для учасників АТО.
З жовтня місяця в школі працює змінна виставка малюнків юних художників, а саме: учні 4 класу: Світлани Чуб, Вероніки Сухорської, Вікторії Березок, Анастасії Момоток, Анни Лазарук, Соломії Мочичук, учениці 8 класу Валерії Кашик, 9–го класу Вікторії Назарук і завершити мають творчі надбання Надії Абрамчук , учениці 11 класу.
По завершенню будуть представлені вибіркові роботи кожного митця як підсумок.

Листопад
З 6–го по 10 листопада проходив тиждень безпеки життєдіяльності також за окремим планом проведення заходів щодня. Тут були представлені малюнків учнів початкової ланки та плакати по темі «За здоровий спосіб життя» учнів з 5–го по 11 класи. Проводила його І.Ю.Шворак. По завершенню тижня підсумок та нагородження самих активних учасників та класів.
Цього тижня співпало і свято української писемності і мови. Цей загально шкільний захід 9 листопада провели учні 5 та 11 класів, відповідальними були класні керівники Шудрук Г.Ю. та Бойчук О.М.
14 листопада в 2 класі Бірук Н.М. провела Свято осені.
З 20 по 24 листопада пройшов тиждень правовиховної роботи під назвою «Бережи мене мій законе»(за планом). Проводила Романюк Л.В.
20 листопада була лялькова вистава із м.Луцька «Обережно, незнайомець» ( для учнів початкової ланки).
21 листопада – лінійка –реквієм. «Вшанування подвигу учасників революції Гідності. Було оформлено ілюстративну виставку під назвою «Пам'ять людська не забуде повік» (хвилина мовчання) .
28 листопада –лінійка –реквієм про голодомор.
Свічка, хвилина мовчання. (В суботу о 16.00 год. запалювали свічки вдома).
З 21 по 30 листопада проходив тиждень настільного тенісу серед учнів 5–11 класів. (Дячук Л.О.).

Грудень
7 грудня в школі було проведено загально шкільну виховну годину під назвою «Шануй батька і матір свою» (Дячук Л.О.)
12 грудня – лінійка –реквієм «Вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС».
Ближче до зустрічі Нового року в школі діяла майстерня по виготовленню іграшок своїми руками, саме якими була й прикрашена шкільна ялинка, а вироби української національної іграшки та новорічної були представлені на районний конкурс іграшок. Участь прийняли Федчук Владислав (10 кл) та Назарук Серафіма (1 кл).
20 грудня Дячук Л.О. провела загальношкільну виховну годину на тему: «Шануй батька й матір свою». В якому взяли участь учні з різних класів.
25 грудня за участю самодіяльних аматорів з м. Ковеля провели Новорічні ранки для учнів початкових класів, а учні 8 та 10 класів для середніх та старших класів підготували новорічну казку на сучасний лад «Снігова Королева», потім відбулася дискотека.
Comments:
Only authorized users can leave comments.